İLETİŞİM

İLETİŞİM

Dünya Doktorları Derneği İletişim Bilgileri

Adres

  • 🔻 Genel Merkez: Ömer Avni Mh. İnebolu Sk. Ekemen Han No:1 Kat:2 D:8-9 Beyoğlu/İstanbul 🔻 İzmir Şube: Fevzi Paşa Bulvarı, 73/5 Babadan İş Merkezi, Çankaya/Konak/İzmir 🔻 Hatay/Antakya Şube: Odabaşı Mah. İstanbul Sokak No: 5 Antakya/Hatay

Bize Yazın

Aşağıdaki formu kullanarak bize mesajınızı iletebilirsiniz, mesajlarınız en kısa sürede yanıtlanmaktadır.

Geri bildirim, Şikayet ve Destek Hattı

Hatay için: 0539 518 33 47
İzmir için: 0531 782 69 49 (Türkiye geneli)

Bu formdaki kişisel verileriniz Dünya Doktorları Derneği tarafından “İlgili kişinin temel hak ve özgürlüklerine zarar vermemek kaydıyla, veri sorumlusunun meşru menfaatleri için veri işlenmesinin zorunlu olması” hukuki sebebine dayalı olarak talep/şikâyetlerinizin takibi ve gerektiğinde bu kapsamda iletişim faaliyetlerinin yürütülmesi amacıyla işlenmektedir. Söz konusu kişisel verileriniz bu amaçla sınırlı olarak Dünya Doktorları Derneği ile iştirak ve bağlı ortaklıklarına ve gerektiği takdirde ilgili iş ortaklarına aktarılabilmektedir.

6998 sayılı KVK Kanunu 11.maddesi ile Avrupa Birliği Genel Veri Koruma Tüzüğü (GDPR)’ın 17.vd maddelerinde “ilgili kişinin haklarını düzenleyen” hükümler kapsamındaki taleplerinizi Şirketimize iletebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için lütfen Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikamızı inceleyiniz.